תנאי שימוש

מנוי XBOX Live

משחקים ותוכן מדיה נמכרים בנפרד. רכישת מינוי ו/או דרישות נוספות חלות עבור תכונות מסוימות. משחק מרובה משתתפים בין Xbox One ו-Xbox 360 אינו נתמך. עבור תכונות המצריכות Gold, ראה .xbox.com/goldfeatures 

הצעת משחקים חינם: לחברים מנויים של Gold בלבד. חברות פעילה של Gold נדרשת על מנת לשחק משחקי Xbox One שהורדו. קינקט או דיסק קשיח נדרשים לחלק מהמשחקים. מגבלות חלות. ראה xbox.com/live לכל הפרטים.

כדי לממש קוד באינטרנט:

האם יש לך חשבון Microsoft או פרופיל Xbox Live? פשוט התחבר לחשבונך ב- xbox.com/redeemcode והזן את הקוד בן 25 ספרות.

זקוק לחשבון? היכנס ל-xbox.com/live ועקוב אחר השלבים ליצירת חשבון חדש. לאחר מכן, הזן את הקוד בן 25 ספרות.

למידע נוסף לגבי מימוש קודים בקונסולת Xbox, בקר ב- xbox.com/howtoredeem-console

לא נדרש כרטיס אשראי. הקוד של כרטיס זה חוקי רק לשימוש במדינות המזרח התיכון.v

לא ניתן לקבל החזר תמורת הכרטיס ולא ניתן להמיר אותו בכסף מזומן, וכן לא ניתן להחליף אותו במקרה שהוא אבד, נהרס או נגנב.

דרישות המערכת: עבור Xbox 360 נדרש שטח אחסון של 256 MB (או יותר). עבור Xbox One דרוש חשבון Microsoft ואינטרנט בפס רחב (עלויות ספק האינטרנט יחולו). ייתכן שחלק מהשירותים הדורשים פס רחב לא יעבדו, והביצועים עשויים להשתנות. משחק מקוון מרובה משתתפים אינו זמין בכל המשחקים. לא כל תכונות Xbox Live זמינות על Xbox 360 כולל חלק מהאפליקציות שקיימות ב-Xbox One. עדכונים, שירותים והורדות אחרות עשויים לדרוש שטח אחסון נוסף, חומרה, מהירות גלישה מסוימת ו/או עלויות נוספות. תכונות ודרישות מערכת משתנות ממדינה למדינה וכן מעת לעת. השירות אינו זמין בכל המדינות, ראה xbox.com/live/countries.

בכפוף להסכם השירותים של Microsoft בכתובת .microsoft.com/msa

.Microsoft 2018 ®/™/©

גיפט קארד XBOX Live

לאחר המימוש הראשון בחשבון ה-Microsoft שלך בישראל, הערך המלא של הקוד יוחל ותוכל להשתמש בו לקניות זכאיות (קיימים חריגים) שיבוצעו ישירות בחנויות דיגיטליות נבחרות של Microsoft. הקניות והמחירים הכלולים בהצעה משתנים בין אזורים מכשירים ובמשך הזמן. ייתכן שיחולו מגבלות גיאוגרפיות, הגבלות במדינות מסוימות, הגבלות על יתרה, מסים ודמי חיבור לאינטרנט. לתכנים מסוימים נדרשים מנויים בתשלום. עליך להיות מעל גיל 13. לא ניתן לממש קודים או להמירם במזומן וכן לא ניתן לטעון אותם מחדש או לקבל עליהם החזר, אלא אם כן הדבר נדרש על פי חוק. כדי ליצור חשבון Microsoft חדש או כדי לקרוא את התנאים וההתניות המלאים (שעשויים להשתנות ללא הודעה), עבור אל microsoft.com/cardterms. לא תקף במקומות שבהם אסור או מוגבל על פי חוק. כרטיסים וקודים מונפקים על-ידי ©/™/® Microsoft Corp., חברה בוושינגטון, ו/או חברות בנות שלה. בכל בעיה ניתן לפנות אל התמיכה הטכנית של Xbox במספר: 1809-213326. המוקד פעיל בימים א'-ה' בין השעות 10:00 – 18:00.


Microsoft Corporation - One Microsoft Way - Redmond, WA 98052-6399 - USA 

תוכנות MS Office

עליך לאשר את תנאי הרישיון, גם באתר microsoft.com/useterms • נדרשת הפעלה • לא ניתן להחליף את מפתח המוצר אם הוא טופל שלא כדין או הופעל, ולא ניתן להמירו למזומן. לא לשימוש מסחרי.

דרישות מערכת:

חשבון מיקרוסופט • גישה לאינטרנט • מסך 1280x768 (PC) | 1280x800 (Mac) • זכרון RAM 4GB או 2GB 32bit (PC) | 4GB (Mac)

* בקר בכתובת office.com/systemrequirements לגרסאות תואמות של Windows 10 ו-macOS, ולדרישות נוספות של התוכנות. פרטים נוספים מופיעים בשולחן העבודה של Windows ו- iOS.

©/ ™/® 2018 Microsoft. One Microsoft Way, Redmond, WA 98052-6399, USA